Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiosenny odrzański spinning | port w m. Nowa Sól | Małe bolenie, kleń, okoń i sandacz odc. 27

 
No to sezon spinningowy 2018 uważam za otwarty. Pojechałem wędkować do portu w Nowej Soli z nastawieniem głównie na okonie. Po przybyciu na łowisko zaobserwowałem, że jakieś ryby żerują przy powierzchni. Miałem nadzieje na klenie, a zostałem zasypany braniami małych boleni. Co w efekcie zmusiło mnie do prób złowienia okoni na paprocha, aby nie kłusować i nie męczyć dalej tych malutkich boleni... Pogoda była tak paskudna, że wytrzymałem nad wodą raptem 2,5 godziny, a w tym czasie udało mi się złowić: 7 malutkich boleni, klenika, okonia i małego sandacza.

 


Mateusz Zagdański
 
Data pliku video: 2018-04-01, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowosolski 

Powiat nowosolski – powiat w województwie lubuskim, którego stolicą jest Nowa Sól. Przynależą do niego gminy: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Kolsko, Otyń, Siedlisko oraz miasta Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów i Nowe Miasteczko.

Oprócz licznych szlaków pieszych i rowerowych, które umożliwiają zwiedzanie powiatu w interesujący sposób, można też rozkoszować się atrakcjami wodnymi, dzięki jeziorom Pojezierza Sławskiego. To idealne miejsce dla fanów żeglarstwa i wędkarstwa. Wielu odwiedzających decyduje się na noclegi na polach namiotowych, nieopodal kąpielisk. Warto wspomnieć o rezerwatach przyrody, których nie brakuje. Turyści wielokrotnie w ciągu roku mają możliwość uczestnictwa w lokalnych imprezach, np. majowym Spring Rock Festiwal.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola