Belka
Sobota, 2 Grudnia 2023   imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Ewelina Kozak na stanowisku dyrektora ds. Handlowych Regionu GRENKE

Data publikacji: 2017-10-24, Data modyfikacji: 2017-10-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Ewelina Kozak na stanowisku dyrektora ds. Handlowych Regionu GRENKE

Ewelina Kozak objęła stanowisko dyrektora ds. handlowych Regionu Dolny Śląsk i Opolskie w firmie leasingowej GRENKE. Z branżą związana jest od blisko dziesięciu lat, a doświadczenie zdobywała u największych graczy na rynku.

Mocną stroną Eweliny Kozak jest doskonała znajomość rynku leasingowego. Idea Leasing, CLS Sp. z o.o. czy Futuro Finance - to miejsca, w których z sukcesem kierowała zespołem sprzedaży, dbała o realizację założonych planów budżetowych i budowanie pozytywnych relacji z dostawcami i partnerami.

Mimo już zdobytej wiedzy i ogromnego doświadczenia, praca w GRENKE będzie dla mnie nowym wyzwaniem, szczególnie ze względu na międzynarodowy zasięg Grupy – komentuje Kozak. – Widzę w tym bardzo ciekawe możliwości rozwoju i już cieszę się z możliwości wymiany doświadczeń z managerami pracującymi w 31 krajach!” – dodaje.

Ambitne wyzwania wydają się być specjalnością Eweliny Kozak. Wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada tytuł magistra ekonomii, obecnie studiuje prawo. Jej nieprzeciętny charakter ujawniają się również w osiągnięciach pozazawodowych. Kozak jest pięciokrotną Mistrzynią Polski i dwukrotną Wicemistrzynią Europy w jeździe szybkiej na lodzie.

Wierzymy, że w sprawach handlowych pani Ewelina również będzie niedościgniona – przyznaje Paweł Przybyszewski, dyrektor ds. handlowych GRENKE. – Szukałem osoby ambitnej, z dużym doświadczeniem i umiejętnością budowania relacji z dostawcami i klientami. Pani Ewelina jest takim właśnie managerem, a jej determinacja w osiąganiu celów biznesowych i życiowych są dla mnie dodatkowym atutem.”

Zespół GRENKE to grono ekspertów i specjalistów w obszarze leasingu nowych technologii, sprzętów IT i urządzeń biurowych. Firma skupia się nie tylko na finansowaniu, ale również na wspieraniu rozwoju firm z sektora MŚP. Pytana o swój styl zarządzania, Ewelina Kozak odpowiada: „Moją naczelną zasadą jest to, że nawet najbardziej śmiały plan może stać się rzeczywistością, pod warunkiem, że uda się dobrać odpowiednią strategię, zmotywować zespół i konsekwentnie realizować zadania. Jestem pewna, że ta zasada przyjmie się również w GRENKE!”

Grenkeleasing, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Grenkeleasing
 
Komentarze
HR   2018-08-06 09:46:41
Gratulujemy nowej intratnej posady panie Ewelinie Kozak.
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowosolski 

Powiat nowosolski – powiat w województwie lubuskim, którego stolicą jest Nowa Sól. Przynależą do niego gminy: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Kolsko, Otyń, Siedlisko oraz miasta Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów i Nowe Miasteczko.

Oprócz licznych szlaków pieszych i rowerowych, które umożliwiają zwiedzanie powiatu w interesujący sposób, można też rozkoszować się atrakcjami wodnymi, dzięki jeziorom Pojezierza Sławskiego. To idealne miejsce dla fanów żeglarstwa i wędkarstwa. Wielu odwiedzających decyduje się na noclegi na polach namiotowych, nieopodal kąpielisk. Warto wspomnieć o rezerwatach przyrody, których nie brakuje. Turyści wielokrotnie w ciągu roku mają możliwość uczestnictwa w lokalnych imprezach, np. majowym Spring Rock Festiwal.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola