Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Kontrolujemy jakość powietrza

Data dodania: 2018-12-10
Od dziś na miejskiej stronie internetowej, w zakładce "sprawdź jakość powietrza" można sprawdzić jakość powietrza w Nowej Soli. Wszystko to za sprawą 5 czujników, kt&oacut... więcej »
 
 

Zapraszamy do kibicowania!

Data dodania: 2018-12-10
Już w tę niedzielę pobiegniemy dla nowosolskich adopcji. Wigilijny Bieg Charytatywny odbędzie się 16 grudnia 2018 r. więcej »
 
 

Publiczny konkurs ofert

Data dodania: 2018-12-10
Gmina Nowa Sól – Miasto podaje do publicznej wiadomości, że ogłasza publiczny nieograniczony otwarty konkurs ofert na najem trzech pawilonów handlowych na Targowisku Miejskim przy ul. Król... więcej »
 
 

Nowosolskie bombki i kartki świąteczne

Data dodania: 2018-12-04
Zachęcamy do kupienia nowosolskich kartek z bardzo charakterystycznymi miejscami w naszym pięknym mieście, w klimacie bajkowo-zimowym...spójrzcie, jakie są piękne! więcej »
 
 

Uwaga, nie będzie wody

Data dodania: 2018-12-03
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Nowej Soli informuje, że 5 grudnia w godzinach 2.00-4.00 będzie wstrzymana dostawa wody na terenie Nowej Soli. więcej »
 
 

Dbamy o bezpieczeństwo pieszych

Data dodania: 2018-11-28
Od kilku dni na ulicach Wojska Polskiego,Piłsudskiego oraz Wrocławskiej stoi 12 fluorescencyjnych znaków drogowych informujących o przejściu dla pieszych. więcej »
 
 

Listopadowa sesja Rady Miejskiej

Data dodania: 2018-11-28
29 listopada 2018 r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nowej Soli ul. M.J.Piłsudskiego 12. Odbędzie się sesja Rady Miejskiej więcej »
 
 

Za nami pierwsza sesja Rady Miejskiej

Data dodania: 2018-11-22
W czwartek 22 listopada odbyła się pierwsza sesja nowej Rady Miejskiej, podczas której radni oraz prezydent złożyli ślubowanie. więcej »
 
 

Otwarty konkurs ofert

Data dodania: 2018-11-19
Otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Gminy Nowa Sól – Miasto w roku 2019 przez organizacje prowadzące działalność pożytku publ... więcej »
 
 

Zakończyliśmy kolejną edycję usuwania azbestu

Data dodania: 2018-11-19
W Nowej Soli zakończono kolejny etap realizacji zadania "Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Nowa Sól- Miasto” – edycja 2018. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 59
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowosolski 

Powiat nowosolski – powiat w województwie lubuskim, którego stolicą jest Nowa Sól. Przynależą do niego gminy: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Kolsko, Otyń, Siedlisko oraz miasta Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów i Nowe Miasteczko.

Oprócz licznych szlaków pieszych i rowerowych, które umożliwiają zwiedzanie powiatu w interesujący sposób, można też rozkoszować się atrakcjami wodnymi, dzięki jeziorom Pojezierza Sławskiego. To idealne miejsce dla fanów żeglarstwa i wędkarstwa. Wielu odwiedzających decyduje się na noclegi na polach namiotowych, nieopodal kąpielisk. Warto wspomnieć o rezerwatach przyrody, których nie brakuje. Turyści wielokrotnie w ciągu roku mają możliwość uczestnictwa w lokalnych imprezach, np. majowym Spring Rock Festiwal.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola