Belka
Sobota, 20 Października 2018   imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Konsultacje społeczne w spr uchwały krajobrazowej

Data dodania: 2018-10-16
Prezydent Miasta Nowej Soli zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców i inne podmioty, do wnoszenia uwag i opinii do projektu uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej... więcej »
 
 

Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej

Data dodania: 2018-10-15
W Muzeum Miejskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której prezydent Wadim Tyszkiewicz nagrodził część dyrektorów i nauczycieli miejskich plac&oa... więcej »
 
 

Jubileusze pracy

Data dodania: 2018-10-12
Prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz i wiceprezydent Jacek Milewski, spotkali się z pracownikami Urzędu Miejskiego oraz jednostek podległych, którzy obchodzą jubileusze pracy. więcej »
 
 

Nagrody dla nowosolskich samorządowców

Data dodania: 2018-10-12
Beata Kulczycka, naczelnik wydziału integracji europejskiej i promocji UM Nowa Sól, Grażyna Wlazły dyrektor MOPS Nowa Sól, Sławomir Wojciechowski, kierownic USC w Nowej Soli oraz Grzegorz Wiater p... więcej »
 
 

Prezydent Tyszkiewicz w gronie najlepszych...

Data dodania: 2018-10-09
Prezydent Wadim Tyszkiewicz piąty w złotym rankingu Newsweek Polska. Zaczęło się wszystko w roku 2008, kiedy to „Newsweek” opublikował ranking najlepszych prezydentów polskich miast... więcej »
 
 

Praca czekać będzie na przystanku autobusowym

Data dodania: 2018-10-09
Nowosolscy pracodawcy promują nową komunikację i zachęcają do pracy u siebie. Uruchamiają inicjatywę „Przystanek praca” więcej »
 
 

Wylosowaliśmy pierwszych zwycięzców

Data dodania: 2018-10-08
8 października 2018r. w Urzędzie Miejskim w Nowej Soli, ul. Piłsudskiego 12, odbyło się losowanie trzech kuponów I edycji konkursu „Jeżdżę z Subbus-em”. więcej »
 
 

Komunikat nowosolskiego MOPS

Data dodania: 2018-10-04
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowej Soli informuje, że 2 listopada 2018 roku Ośrodek będzie nieczynny. więcej »
 
 

Jesienią pomagamy kasztanowcom

Data dodania: 2018-09-28
Urząd Miejski Nowa Sól zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w akcji grabienia i zbiórki liści z kasztanowców. więcej »
 
 

Ruszył Program Czyste Powietrze!

Data dodania: 2018-09-28
W ramach rządowego programu Czyste Powietrze został przygotowany program priorytetowy Czyste Powietrze, dzięki któremu właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofi... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 57
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowosolski 

Powiat nowosolski – powiat w województwie lubuskim, którego stolicą jest Nowa Sól. Przynależą do niego gminy: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Kolsko, Otyń, Siedlisko oraz miasta Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów i Nowe Miasteczko.

Oprócz licznych szlaków pieszych i rowerowych, które umożliwiają zwiedzanie powiatu w interesujący sposób, można też rozkoszować się atrakcjami wodnymi, dzięki jeziorom Pojezierza Sławskiego. To idealne miejsce dla fanów żeglarstwa i wędkarstwa. Wielu odwiedzających decyduje się na noclegi na polach namiotowych, nieopodal kąpielisk. Warto wspomnieć o rezerwatach przyrody, których nie brakuje. Turyści wielokrotnie w ciągu roku mają możliwość uczestnictwa w lokalnych imprezach, np. majowym Spring Rock Festiwal.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola