Belka
Sobota, 2 Grudnia 2023   imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 
Wiadomości
 
Beton w ogrodzie wcale nie musi być nudny - sprawdź, jakie betonowe ozdoby do ogrodu wzbudzą zazdrość sąsiadów i przechodniów!

Beton w ogrodzie wcale nie musi być nudny -...

Data dodania: 2023-04-30
Beton wraca do łask! W dzisiejszych czasach w nowoczesnych aranżacjach ogrodowych sięga się po niego coraz częściej i chętniej, dostrzegając nie tylko jego funkcjonalną stronę. Bez wątpienia stanowi on rozwiązanie dla wymagających - tych, którzy oczekują najwyższej jakości i trwałości. więcej »
 
Rynek pracy w Nowej Soli – charakterystyka

Rynek pracy w Nowej Soli – charakterystyka

Data dodania: 2022-04-20
Szukasz pracy w Nowej Soli, jednym z miast tworzących Lubuskie Trójmiasto? Miejscowość jest ważnym ośrodkiem przemysłowym w regionie, z rozwijającymi się branżami metalową, elementów budowlanych, maszynową, spożywczą czy odzieżową. Niemniej oferty pracy Nowa Sól kierowane są nie tylko do osób z wykształceniem technicznym.  więcej »
 
Powstało Centrum Pomocy Humanitarnej

Powstało Centrum Pomocy Humanitarnej

Data dodania: 2022-04-04
Przez wiele dni nasz powiatowo-miejski magazyn darów był centrum doraźnej pomocy humanitarnej dla naszych ukraińskich przyjaciół. Zaopatrzenie opierało się na darach ofiarowanych przez naszych mieszkańców, zakładach pracy, uczniach oraz miejskim budżecie.  więcej »
 
Zakończył się projekt wspierany przez komitet paraolimpijski

Zakończył się projekt wspierany przez komitet...

Data dodania: 2022-03-25
Zakończył się projekt Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego “START” w Zielonej Górze oraz Urzędu Miejskiego w Nowej Soli, którzy w 2021 roku powołali sekcję pływania dla dzieci z niepełnosprawnościami. więcej »
 
 

Wypełnij ankietę!

Data dodania: 2019-07-01
W związku z przygotowaniem zarysu projektu w ramach Funduszu Norweskiego „Program Rozwój Lokalny”, zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety. Ankieta jest anonimowa. Uzupełnion... więcej »
 
 

Jak otrzymać 500+ na pierwsze dziecko

Data dodania: 2019-07-01
Nowosolski MOPS informuje, że aby uzyskać prawo do świadczenia 500+ na nowych zasadach tj. od 1 lipca, rodzic dziecka, na które obecnie nie pobiera tego świadczenia, musi złożyć wniosek w ... więcej »
 
 

Jak otrzymać świadczenie Dobry Start

Data dodania: 2019-07-01
Osoby uprawnione mogą składać wnioski od 1 lipca 2019 r.do 30 listopada 2019 r.:  drogą elektroniczną za pomocą systemu teleinformatycznego od 1 lipca 2019 r.do 30 listopada 2019 r. więcej »
 
 

moBilet w komunikacji SubBus

Data dodania: 2019-07-01
Już od 2 lipca pasażerowie MPK „SUBBUS” Sp. z o.o., będą mogli skorzystać z nowej formy zakupu biletów komunikacji miejskiej. W tym dniu na terenie Nowosolskiego subObszaru Funkcjonalneg... więcej »
 
 

Wotum zaufania dla prezydenta Tyszkiewicza

Data dodania: 2019-06-27
Prezydent Wadim Tyszkiewicz otrzymał podsczas sesji RM wotum zaufania - radni podjęli uchwałę po debacie nad Raportem o stanie Gminy Nowa Sól - Miasto. Po raz pierwszy dziś prezentuję Raport o ... więcej »
 
 

Prezydent z absolutorium

Data dodania: 2019-06-27
Prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz otrzymał podczas sesji Rady Miejskiej, która odbyła się w czwartek 27 czerwca, absolutorium za wykonanie budżetu za rok 2018. W swoim wystąpieniu, prezydent po... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 69
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowosolski 

Powiat nowosolski – powiat w województwie lubuskim, którego stolicą jest Nowa Sól. Przynależą do niego gminy: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Kolsko, Otyń, Siedlisko oraz miasta Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów i Nowe Miasteczko.

Oprócz licznych szlaków pieszych i rowerowych, które umożliwiają zwiedzanie powiatu w interesujący sposób, można też rozkoszować się atrakcjami wodnymi, dzięki jeziorom Pojezierza Sławskiego. To idealne miejsce dla fanów żeglarstwa i wędkarstwa. Wielu odwiedzających decyduje się na noclegi na polach namiotowych, nieopodal kąpielisk. Warto wspomnieć o rezerwatach przyrody, których nie brakuje. Turyści wielokrotnie w ciągu roku mają możliwość uczestnictwa w lokalnych imprezach, np. majowym Spring Rock Festiwal.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola