Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Nowa Piątka-spotkanie w Nowej Soli

Data dodania: 2019-03-19
Lubuski Urząd Wojewódzki organizuje spotkanie z mieszkańcami nt. programu rządowego "Nowa Piątka". Spotkanie odbędzie się 22 marca 2019 r. w godz. 10:00 - 12:00 na Placu Floriana w Nowej Soli... więcej »
 
 

Zmiany w rozkładzie SubBus

Data dodania: 2019-03-18
Biuro ds. Transportu Zbiorowego Urzędu Miejskiego Nowa Sól informuje, że od 1 kwietnia 2019 r. zostaną wprowadzone następujące zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej. więcej »
 
 

Zapraszamy na koncert charytatywny

Data dodania: 2019-03-11
We wtorek 12 marca o godzinie 19.00 w Nowosolskim Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny wspierający akcję zbiórki pieniędzy na tomograf dla nowosolskiego szpitala. więcej »
 
 

Uwaga, rozpoczyna się przebudowa ul. Fredry

Data dodania: 2019-03-08
Od poniedziałku 11 marca wykonawca przebudowy ulicy Fredry rozpoczyna prace. W związku z tym,  prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzegania tymczasowej organizacji ruchu, wprowadzon... więcej »
 
 

Laguna i Zefir gotowe do kolejnego sezonu wodniackiego

Data dodania: 2019-03-08
Samorządowe statki wycieczkowe Zefir i Laguna, po zimowej przerwie, już w kwietniu wracają na Odrę. Dla wycieczkowców będzie to już szósty rok rejsowania po Odrze. więcej »
 
 

Prezydent Tyszkiewicz w Zarządzie ZMP

Data dodania: 2019-03-07
Delegaci na Zgromadzenie Ogólne ZMP 5 marca wybrali na drugą kadencję na prezesa ZMP, Zygmunta Frankiewicza, prezydenta Gliwic (229 głosów na 232 oddane). Prezydent Tyszkiewicz został wybrany na c... więcej »
 
 

Razem dla tomografu

Data dodania: 2019-03-04
Od piątku ruszyła wielka społeczna zbiórka na dofinansowanie zakupu tomografu dla nowosolskiego szpitala powiatowego. więcej »
 
 

Unijne pożyczki dla przedsiębiorców z woj....

Data dodania: 2019-03-01
Agencja Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S. A. w Nowej Rudzie działając jako Pośrednik Finansowy w ramach podpisanej umowy operacyjnej z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (Fundusz Funduszy) wdraża wsparc... więcej »
 
 

Miasto planuje drugi etap przebudowy Placu

Data dodania: 2019-02-26
Urząd Miejski ogłosił przetarg na remont nawierzchni ciągów pieszych wokół fontanny przy Placu Powstańców Śląskich i Wielkopolskich w Nowej Soli – etap II więcej »
 
 

Sesja Rady Miejskiej

Data dodania: 2019-02-26
28 lutego 2019 r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nowej Soli, odbędzie się sesja Rady Miejskiej. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 64
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowosolski 

Powiat nowosolski – powiat w województwie lubuskim, którego stolicą jest Nowa Sól. Przynależą do niego gminy: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Kolsko, Otyń, Siedlisko oraz miasta Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów i Nowe Miasteczko.

Oprócz licznych szlaków pieszych i rowerowych, które umożliwiają zwiedzanie powiatu w interesujący sposób, można też rozkoszować się atrakcjami wodnymi, dzięki jeziorom Pojezierza Sławskiego. To idealne miejsce dla fanów żeglarstwa i wędkarstwa. Wielu odwiedzających decyduje się na noclegi na polach namiotowych, nieopodal kąpielisk. Warto wspomnieć o rezerwatach przyrody, których nie brakuje. Turyści wielokrotnie w ciągu roku mają możliwość uczestnictwa w lokalnych imprezach, np. majowym Spring Rock Festiwal.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola