Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Fight or Die Jam 2017 | Nowa Sól

 
Cały czas jesteśmy pod pełnym wrażeniem tego co się wydarzyło podczas ostatniego weekendu! Fight or Die Jam 2017 przechodzi do historii jako jedna z najlepszych imprez jakie udało nam się zorganizować w ciągu trzech lat działalności. Uczestnikom, ale również naszym partnerom i przyjaciołom należy się kilka zdań podziękowań. Pierwsze dzięki płyną do wszystkich graficiarzy/muralistów, którzy tak wspaniale upiększyli przestrzeń wokół całego PARKu. Budynek na Kaczej Górce, skatepark i ścianę przy scenie na Parku Krasnala – wszystkim, którzy jeszcze ich nie widzieli, polecamy spacer w wymienione miejsca. Malowały dla nas ekipy z - bez mała - całej Polski: · Tuse / Gdańsk · Roza Roza Maluje/ Toruń · Titos Tee Tos/ Piła · Waek / Zielona Góra · Jakub Bitka / Zielona Góra · Ekipa P4C/ Jelenia góra · Eldo /Warszawa · Cruze / Wroclaw · Diask / Wroclaw · Roki vel Jakub Szczypczyk /Nowa Sól- Warszawa · Ertoneiro /Nowa Sól · no i wszyscy Ci którzy tu wymienić nie możemy - if u know what I mean Grube breakdance'y podczas Jamu potańczyła dla Was ekipa BeSSali z Legnicy, a podkładem muzycznym uraczył DJ DANEK/Zielona Góra - wielkie BIG UP! Najwięcej Was - co zrozumiałe - przyciągnęły zawody RIDE OR DIE BMX CONTEST na skateparku. Za organizację wielka piona dla ekipy z Leszna z CONCRETE SLABS CONTEST i Kacpra Zielinskiego! Było co oglądać. Liczba riderów jak i poziom był najwyższy z wszystkich edycji do tej pory! Wieczorny koncert w Kaflowym przejdzie do annałów tego klubu. Dawno nie było takich wrażeń spod znaku kultury hip-hopu. Zgodnie stwierdzono - czysty powrót do korzeni. Obywatel MC/Gdańsk z swoim oldschollowym hiphopem i Dj Chmieliks ze scretchami ostrymi jak brzytwa, dali pokaz tego co najlepsze w tej dziedzinie. I na deser nieoceniony Tuse z Basspushers i jego grube jungle i drum'n'bassy Deszczowa niedziela nie przeszkodziła nam w rozegraniu po raz pierwszy w Polsce niemieckiego puchary EAST CUP BMX RACING. Mieliśmy bardzo dużo gości za zachodniej między, z Niemiec. Frekwencja i poziom był jak dotąd najwyższy. W tym miejscu należą się podziękowania dla przesympatycznego Vincenta Sebastiana z Niemiec. Dzięki! Widzimy się za rok! Podziękowania ślemy dla państwa Ostrowskich i wszystkich rodziców dzieci z naszego klubu SPARK. Imprezę zwieńczył plenerowy występ teatru Terminus A Quo, który w kosmicznej przestrzeni zaprezentował swój legendarny spektakl „GO!” - warto podkreślić, że spektakl odbył się równo 41 lat od pierwszej premiery teatru TAQ! Dziękujemy i gratulujemy wytrwałości przemoczonym aktorom. Osobne podziękowania dla wszystkich członków stowarzyszenia i naszych wolontariuszy - bez was nie dalibyśmy rady. Dziękujemy też miastu Nowa Sól, starostwu powiatowemu, MOSIR Nowa Sól, i wszystkim darczyńcom! I na koniec, chyba najważniejsze: Łukasz to dla Ciebie! Pamiętaj FIGHT OR DIE 2018 na horyzoncie! Dzięki!

 


Stowarzyszenie PARK
 
Data pliku video: 2017-06-10, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowosolski 

Powiat nowosolski – powiat w województwie lubuskim, którego stolicą jest Nowa Sól. Przynależą do niego gminy: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Kolsko, Otyń, Siedlisko oraz miasta Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów i Nowe Miasteczko.

Oprócz licznych szlaków pieszych i rowerowych, które umożliwiają zwiedzanie powiatu w interesujący sposób, można też rozkoszować się atrakcjami wodnymi, dzięki jeziorom Pojezierza Sławskiego. To idealne miejsce dla fanów żeglarstwa i wędkarstwa. Wielu odwiedzających decyduje się na noclegi na polach namiotowych, nieopodal kąpielisk. Warto wspomnieć o rezerwatach przyrody, których nie brakuje. Turyści wielokrotnie w ciągu roku mają możliwość uczestnictwa w lokalnych imprezach, np. majowym Spring Rock Festiwal.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola