Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Specjalista przygotowujący sery hinduskie i słodycze

Data dodania: 2018-06-28
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Niedoradz, Stawka minimalna: 2400.00 PLN
Zakres obowiązków: Kontakt z dostawcami surowców i dodatków do produkcji.Kontakt z klientami firmy ustalenie wielkości zamówień sposobu przygotowania produktu, pakowania, etykietowania itp, terminu dostawy.Kontakt w języku hinduskim z przełożonymi, współpracownikami, dostawcami i klientami firmy.Czytanie w języku hinduskim receptur produktów, umiejętność zamiany składników w recepturze, udział w szkoleniach organizowanych przez hinduskich specjalistów wprowadzających nowy produkt. Praca przy produkcji serów i słodyczy, mieszanie i ważenie składników, pakowanie produktów, krojenie produktów.Mycie i sprzątanie hali produkcyjnej.

Pełna treść ogłoszenia na: pup-nowasol.pl/oferta/120880/specjalista-przygotowujacy-sery-hinduskie-i-slodycze
Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli, Źródło ogłoszenia: pup-nowasol.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowosolski 

Powiat nowosolski – powiat w województwie lubuskim, którego stolicą jest Nowa Sól. Przynależą do niego gminy: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Kolsko, Otyń, Siedlisko oraz miasta Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów i Nowe Miasteczko.

Oprócz licznych szlaków pieszych i rowerowych, które umożliwiają zwiedzanie powiatu w interesujący sposób, można też rozkoszować się atrakcjami wodnymi, dzięki jeziorom Pojezierza Sławskiego. To idealne miejsce dla fanów żeglarstwa i wędkarstwa. Wielu odwiedzających decyduje się na noclegi na polach namiotowych, nieopodal kąpielisk. Warto wspomnieć o rezerwatach przyrody, których nie brakuje. Turyści wielokrotnie w ciągu roku mają możliwość uczestnictwa w lokalnych imprezach, np. majowym Spring Rock Festiwal.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola