Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Kierowca kat. B w ruchu międzynarodowym

Data dodania: 2018-08-28
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Radwanów, Stawka minimalna: 2170.00 PLN
Zakres obowiązków: Transport towarów na trasach miedzynarodowych głównie Niemcy.Sporządzanie i kontrolowanie dokumentacji przewozowej zgodnie z konwencją CMR, nadzorowanie rozmieszczenia ładunku na naczepie, dbałość o właściwe zabezpieczenie ładunku; załatwianie czynności administracyjnych związanych z załadunkiem i rozładunkiem a w szczególności związane z odprawami celnymi i granicznymi; znajomość opakowań pomocniczych oraz procedur związanych z ich obrotem w trakcie wykonywania operacji transportowych; przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy i odpoczynku kierowcy. Komunikacja w języku niemieckim z klientami pracodawcy oraz firmami niemieckimi(załadowcy i rozładowcy).

Pełna treść ogłoszenia na: pup-nowasol.pl/oferta/121055/kierowca-kat-b-w-ruchu-miedzynarodowym
Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli, Źródło ogłoszenia: pup-nowasol.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowosolski 

Powiat nowosolski – powiat w województwie lubuskim, którego stolicą jest Nowa Sól. Przynależą do niego gminy: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Kolsko, Otyń, Siedlisko oraz miasta Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów i Nowe Miasteczko.

Oprócz licznych szlaków pieszych i rowerowych, które umożliwiają zwiedzanie powiatu w interesujący sposób, można też rozkoszować się atrakcjami wodnymi, dzięki jeziorom Pojezierza Sławskiego. To idealne miejsce dla fanów żeglarstwa i wędkarstwa. Wielu odwiedzających decyduje się na noclegi na polach namiotowych, nieopodal kąpielisk. Warto wspomnieć o rezerwatach przyrody, których nie brakuje. Turyści wielokrotnie w ciągu roku mają możliwość uczestnictwa w lokalnych imprezach, np. majowym Spring Rock Festiwal.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola