Belka
Czwartek, 29 Maja 2025   imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 
Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Dekarz/blacharz

Data dodania: 2018-05-29
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Nowa Sól, Stawka minimalna: 2100.00 PLN
Zakres obowiązków: Prace dekarsko oraz obróbka blacharska. Wykonywanie pokryć dachowych z papy, blachy oraz dachówki. Praca na wysokościach. Praca na terenie Nowej Soli, Nowego Miasteczka i Zielonej Góry w godz. 7:00-15:00. Wyjaz z bazy z ul. Składowej w Nowej Soli ok. 6:45

Pełna treść ogłoszenia na: pup-nowasol.pl/oferta/120739/dekarz-blacharz
Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli, Źródło ogłoszenia: pup-nowasol.pl
 

loading...
« powrót
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowosolski 

Powiat nowosolski – powiat w województwie lubuskim, którego stolicą jest Nowa Sól. Przynależą do niego gminy: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Kolsko, Otyń, Siedlisko oraz miasta Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów i Nowe Miasteczko.

Oprócz licznych szlaków pieszych i rowerowych, które umożliwiają zwiedzanie powiatu w interesujący sposób, można też rozkoszować się atrakcjami wodnymi, dzięki jeziorom Pojezierza Sławskiego. To idealne miejsce dla fanów żeglarstwa i wędkarstwa. Wielu odwiedzających decyduje się na noclegi na polach namiotowych, nieopodal kąpielisk. Warto wspomnieć o rezerwatach przyrody, których nie brakuje. Turyści wielokrotnie w ciągu roku mają możliwość uczestnictwa w lokalnych imprezach, np. majowym Spring Rock Festiwal.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola