Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

STAZ/Pomoc kuchenna

Data dodania: 2018-06-26
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Nowa Sól, Stawka minimalna:
Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. - szkolenie BHP i ppoż. - przygotowywanie stanowiska pracy w części produkcyjnej zakładu gastronomicznego zgodnie z zasadami BHP - obróbka wstępna warzyw - przygotowywanie surowców do dalszej produkcji potraw - posługiwanie się i prowadzenie dokumentacji wymaganej przy produkcji potraw - współpraca z dostawcami - składowanie i magazynowanie surowców, półproduktów oraz gotowych potraw - ocenianie jakości i ilości surowców, półproduktów i gotowych potraw - nadzorowanie przebiegu procesów technologicznych oraz ekspedycji potraw - produkcja ciasta do pizzy - wypiekanie pizzy - dbałość o estetykę podawanych potraw

Pełna treść ogłoszenia na: pup-nowasol.pl/oferta/120867/staz-pomoc-kuchenna
Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli, Źródło ogłoszenia: pup-nowasol.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowosolski 

Powiat nowosolski – powiat w województwie lubuskim, którego stolicą jest Nowa Sól. Przynależą do niego gminy: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Kolsko, Otyń, Siedlisko oraz miasta Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów i Nowe Miasteczko.

Oprócz licznych szlaków pieszych i rowerowych, które umożliwiają zwiedzanie powiatu w interesujący sposób, można też rozkoszować się atrakcjami wodnymi, dzięki jeziorom Pojezierza Sławskiego. To idealne miejsce dla fanów żeglarstwa i wędkarstwa. Wielu odwiedzających decyduje się na noclegi na polach namiotowych, nieopodal kąpielisk. Warto wspomnieć o rezerwatach przyrody, których nie brakuje. Turyści wielokrotnie w ciągu roku mają możliwość uczestnictwa w lokalnych imprezach, np. majowym Spring Rock Festiwal.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola