Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Panel szkoleń ogniowych - SJS3006 Nowa Sól

 
171000FEB19 - SJS 3006 z Nowej Soli oraz Wschowskie Towarzystwo Strzeleckie im. Batalionu Parasol wspólnymi siłami wzięli udział w szkoleniu ogniowym prowadzonym przez doświadczonego instruktora - Pana Piotra Makałę, przedstawiciela Tactical Risk Group. Zajęcia były skierowane do doświadczonych i początkujących strzelców - dotyczyły podstaw z zakresu strzelectwa bojowego, miały na celu oduczenie błędnych nawyków oraz ujednolicenie procedur i technik dotychczas stosowanych, a także przypomnienie uczestnikom czym jest bezpieczne posługiwanie się bronią. *** Strony: sjs3006.pl/ facebook.com/SJS3006NowaSol/ facebook.com/tacticalriskgroup.con/ facebook.com/Wschowskie-Towarzystwo-Strzeleckie-im-Batalionu-Parasol-888838531236468 Muzyka: scottbuckley.com.au/library/licensing/

 


SJS3006 Nowa Sól
 
Data pliku video: 2019-02-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowosolski 

Powiat nowosolski – powiat w województwie lubuskim, którego stolicą jest Nowa Sól. Przynależą do niego gminy: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Kolsko, Otyń, Siedlisko oraz miasta Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów i Nowe Miasteczko.

Oprócz licznych szlaków pieszych i rowerowych, które umożliwiają zwiedzanie powiatu w interesujący sposób, można też rozkoszować się atrakcjami wodnymi, dzięki jeziorom Pojezierza Sławskiego. To idealne miejsce dla fanów żeglarstwa i wędkarstwa. Wielu odwiedzających decyduje się na noclegi na polach namiotowych, nieopodal kąpielisk. Warto wspomnieć o rezerwatach przyrody, których nie brakuje. Turyści wielokrotnie w ciągu roku mają możliwość uczestnictwa w lokalnych imprezach, np. majowym Spring Rock Festiwal.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola