Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mader - Nowa Sól tej ziemi ONESHOT (Edytuj Kolory Niestandardowe)

 
Pierwsze wideo do nadchodzącego albumu "Edytuj Kolory Niestandardowe" w konwencji one-shot zrealizowane w rodzinnym mieście NS. Uściski dłoni dla wszystkich którzy byli zaangażowani w ten obraz. Link do pobrania mp3: wyslijto.pl/plik/q0e7yz26w7 Odwiedź na FB: facebook.com/MaderSkill Tekst: Dziś nie walczymy ze sobą, a wrogom nie dajemy żyć, podcina nasz ginekolog gardła waszym płodom, wyglądasz na kogoś kto nie słyszał, nie wie o nas nic, klinika w której muzyka rany posypuje sobą, jesteśmy nową solą która spali struktury, wykruszy mury tym co ogon robią to anonimowe szczury, świat jest zatruty panie, powstają czarne chmury, stara trucizna na piedestale staje u góry, zaczęło się jak w filmie nikt nie chciał bólu, a Spilberg dopisał nas do cudów bez trudu, nie mamy wielkiej armii, mamy wiedzę jestem pewien, nie odejdzie nikt bez walki choć ją prowadzą u siebie, minęło kilka lat od 2010, od ostatniej płyty jak napisałem świętą ziemie, dziś do kotła wrzucam stuff i nie stracę rachuby, żeby sześć kucharek nam nie zjebało makumby! Ref. Jesteśmy swoją zbroją i tego nic nie zmieni, jesteśmy nową bronią inżynierów chemii, jesteśmy nową solą, jesteśmy oświeceni, odry lewą stroną (świętej ziemi) Żyję choć świadomość mam , że u władzy są kurwy, to bezsilność , a nie nadzieja jest matką durnych, ten system to cyklop niesymetryczny potwór, my pniemy się po nim by w swoim oku nas odczuł, to nasycony roztwór nie prawdopodobny, nazywany monstrum synonim kwas solny, jesteśmy niewygodni próbują nam zaprzeczyć, jesteśmy prawdy głodni i mamy wilczy apetyt, miałem sięgnąć po zeszyt nie pisać na fejsbuku, nie robić zbędnych ruchów i wchłonąć parę buchów, dziś mogę cię rozgrzeszyć, wiem prawdą można leczyć, śmiem besztać tandety którymi wypchali sklepy, tak, mamy mózgi wypełnione Marią po czubki, choć chcą zablokować nas farmacją te dupki, jakie są tego skutki ludzie wierzą w głupotę, jesteśmy z siebie dumni, jesteśmy słonym złotem, Ref. Jesteśmy swoją zbroją i tego nic nie zmieni, jesteśmy nową bronią inżynierów chemii, jesteśmy nową solą, jesteśmy oświeceni, odry lewą stroną (świętej ziemi) Dwa tysiące dwanaście-trzynaście to czas zmian, wyraźnie widzę plan i drogę realizacji, i nie zmienię się nawet gdybym miał iść tam sam, dla kłamstw i prowokacji, zero tolerancji! nie musisz tego słuchać i w filozofie się wdawać, nie nagrywam dla rur i uwiezionych w ustawach, jestem Mader, a dla nie których to nie jest proste, Nowa Sól jest matką tego co trudne i gorzkie, i mam specjalną troskę na chłostę dla frajerstwa, jestem gorącym woskiem na skórze społeczeństwa, jesteśmy soli workiem, roztapiamy lody, jesteśmy wrzątkiem związkiem ognia i wody, nie bierz nas dla ochłody bierz nas żeby zwyciężać, jak czas zapierdalamy gdy bas czujemy w sercach, to dla graczy tych młodych, ty edytuj kolory, pierwowzory edytuj, nowej soli nie rozcieńczaj!

 


ZACZEKfilms
 
Data pliku video: 2013-08-12, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowosolski 

Powiat nowosolski – powiat w województwie lubuskim, którego stolicą jest Nowa Sól. Przynależą do niego gminy: Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów, Nowe Miasteczko, Kolsko, Otyń, Siedlisko oraz miasta Nowa Sól, Bytom Odrzański, Kożuchów i Nowe Miasteczko.

Oprócz licznych szlaków pieszych i rowerowych, które umożliwiają zwiedzanie powiatu w interesujący sposób, można też rozkoszować się atrakcjami wodnymi, dzięki jeziorom Pojezierza Sławskiego. To idealne miejsce dla fanów żeglarstwa i wędkarstwa. Wielu odwiedzających decyduje się na noclegi na polach namiotowych, nieopodal kąpielisk. Warto wspomnieć o rezerwatach przyrody, których nie brakuje. Turyści wielokrotnie w ciągu roku mają możliwość uczestnictwa w lokalnych imprezach, np. majowym Spring Rock Festiwal.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola